Ankara Eşya Depolama Firması

Eşya depolama hizmetleri ülkemizde yakın tarihte vatandaşlara sunulmaya başlanmıştır. Kısa zamanda oldukça popüler hale gelen hizmet oldukça gerekli bir hizmettir. Ankara eşya depolama sektöründe firmamıza ait depolarımızda profesyonel kiralama hizmetleri vermekteyiz. Her sene daha da büyüyen sektörde yeniliklere ayak uydurarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Farklı ebatlardaki depolarımız her bütçeye ve eşyaya uygundur. Depolama alanlarımızı inceleyerek sizlerde firmamızdan en güvenilir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Nasıl bir depolama hizmeti alacağınıza karar verin sonrasında firmamız sizlere en güvenilir şekilde yardımcı olacaktır. Depolama hizmetleri hacim kiralama ve depo kiralama hizmeti olarak iki ana kategoriye ayrılmaktadır.

Hacim Kiralama Hizmetleri

Eşya depolama sektöründe güvenilir olmak oldukça önemlidir. Eşyaların uzun süre zarar görmeden muhafaza edilmesi firmanın tercih edilirliğini arttıracaktır. Bu yüzden eşya taşıma sektöründe olan firmalar depolama hizmetlerinde de kusursuz ve güvenilir hizmet vermek zorundadır. Depolama sektörünün en uygun hizmeti olarak öne çıkan hacim kiralama hizmetinde, depolama alanımızda belirli bir yeri eşyalarınız için ayırmaktayız. Eşyalarınızın kapladığı alan kadar ödeme yaptığınız için bu hizmete hacim kiralama hizmeti denilmektedir. Hacim kiralama hizmetinde fiyatlar uygundur. Eğer depoladığınız eşyalarınızı arttırmak veya azaltmak isterseniz de hesaplamalar yeniden yapılarak yeni bir ödeme planı oluşturulmaktadır. Gamze nakliyat firmamız hacim kiralama hizmetinde Ankara’nın en çok tercih edilen firmalarından bir tanesidir.

Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama sektörünün en önemli kiralama hizmeti depo kiralama hizmetidir. Depo kiralama hizmetinde müşterilerimiz herkesten bağımsız sadece kendilerinin girip çıkabileceği ve kendi eşyalarını saklayabileceği depoları kiralayarak eşya depolama hizmeti almaktadır. Anahtarı sadece sizde bulunan bu depolarda dilediğiniz kadar eşya depolayıp muhafaza edebilirsiniz. Şehrin en büyük depolama alanına sahip olan firmalardan birisi olan gamze nakliyat firmamız çok sayıda müşteriye eşya depolama hizmeti sunmaktadır. İsterseniz eşyalarınızı adresinizden gelip alarak kiralama yaptığınız deponuza getirmekteyiz. Hizmette asla sınır tanımayan firmamız müşterilerine her zaman güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Alanında uzman personelimiz ve haftanın yedi günü kamera ile kayıt altına alınan depolarımızda sizlerin depolama taleplerini beklemekteyiz. Daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü